30 günde etkili çözüm ile
Sivilcesiz hayata merhaba deyin.
Pürüzsüz bir cilde merhaba deyin.
Canlı ve parlak bir yüze merhaba deyin.

Cildinizin yağ kusmasına son!
Geniş gözeneklere son!
Cildinizin çilek gibi görünmesine son!
Yoğun kapatıcılara son!

NEDEN MAGIC DUST?

Sivilce tedavisinde birçok jel, solüsyon, losyon, krem, sabun, bitkisel karışım, oral ilaç ve lazerli uygulama kullanılmaktadır.
Oral ilaçlar, kullanılmaya başladıktan bir müddet sonra yağ bezlerinin fazla yağ üretimini engellemeye başlar ve cildi içten kurutur...

Devamı için tıklayın

Stibio Magic Dust

Stibio

Magic Dust Özelliği

Magic Dust Anti-akne tozu, isminden de anlaşıldığı gibi toz şeklindedir. Nano teknoloji ile üretilmiş olması sayesinde, cildi tıkamadan, gözeneklerden emilerek aşırı miktarda üretilmiş olan sebuma nüfuz eder.

Magic Dust, içinde bulunan zeolitlerin açık kafes yapısı ve çok iyi bir absorban olması sayesinde, cildin alt tabakasında aşırı miktarda üretilmiş olan sebumun kendi içine sızmasını sağlar. Ciltte aşırı yağlanmadan ve tıkanmalardan dolayı oluşan sivilce (akne), iltihap gibi cerahatları emerek bu cerahatları ve aşırı yağı cildin yüzeyine doğru çeker. Böylece cildin alt tabakasının pürüzsüzleşmesine ve doğal yapısına ulaşmasına yardımcı olur. Doğal yapısında kalan cilt zarar görmez. Bununla beraber edipermal hücrelerin yenilenmesi uyarılmış olur, yapılandırıcı doku tamir mekanizması aktif hale gelir. Ayrıca içeriğinde bulunan propolis ise kurutucu etkisi ile sürüldüğü bölgedeki mikrop ve bakterilerin yok olmasına yardım eder ve yeni bakterilerin üremesinde engelleyici işlev görür. Magic Dust sadece sivilce kurutucu görevi görmez, kullanım sıklığına göre sivilce oluşumunu engelleyici görev de görür. Bu işlemi yaparken ciltte bir tahribat yaratmaz, cildi hassaslaştırmaz, cildin nemini yok etmez, yaşlanmaya ve kırışıklığa neden olmaz ve sivilce oluşumunu engelleyici görev de görür.

İçeriği

Magic Dust; içeriğini sodyum, potasyum, magnezyum ve kalsiyum aminosilikatların oluşturduğu ZeolitKriptonolit ve Propolisten oluşan anti-akne tozudur.

Zeolitler; eksi yüklü; hafif; içine gazların, suyun ve artı iyonların sızabildiği kristal kafes yapılı minerallerdir. Zeolitler molekül eleği olarak kullanılır. Özellikle suyun yumuşatılmasında iyon değiştirici görevi görürler.
  • Zeolitler içerdiği polisakkarit bileşikleri ile doku yenilenmesini hızlandırır ve iltihaplanmaları azaltır.
  • Zeolitler beyaz kan hücrelerinin enfeksiyon bölgelerine hareketini hızlandırır, böylece bakterileri, virüs ve diğer mikroorganizmaları yok eder.
  • Zeolitler toksinleri vücuttan uzaklaştırır.
  • Zeolitler çok iyi bir absorbandır. Bakterileri, viral partikülleri çok iyi tutar ve vücuttan uzaklaştırır.
  • Zeolitler epitel doku ve deri koruyucudur.
  • Zeolitler karaciğer koruyucudur.
  • Zeolitlerin antioksidan etkisi vardır.


Propolis, kanser ve enfeksiyonlara karşı verilen savaşta destekleyici etkisi olan bir arı ürünüdür. Propolis, arılar tarafından çiğnenen bazı bitkilere yine arılar tarafından eklenen enzimler sayesinde ortaya çıkan doğal bir macundur.
  • Propolis antimikrobiyal, antiviral ve antibakteriyeldir.
  • Propolis antibiyotik özelliği çok yüksek olan doğal bir ilaçtır.
  • Propolis sağlıklı dokularda bir değişiklik yaratmadan sadece hastalıklı dokuya ve enfeksiyona etki eder.

Yan Etkileri

Stibio Magic Dust anti akne tozunun hiçbir yan etkisine rastlanmamıştır. Cildi çok kuru olanlarda özellikle ağız çevresinde hafif bir kuruluk ve hassasiyet oluşabilmektedir. Bu durum anti akne tozunun kullanımını kesmeyi gerektirmez. Cildi uygun bir nemlendirici ile nemlendirmek hassasiyeti giderecektir.

İltihap kurutucu etki cildin alt tabakasından üst tabakasına doğru oluşur. Eğer cilt içinde fazla miktarda yağ ve iltihap birikmiş durumdaysa, kullanımın ilk günlerinde bu yağ ve iltihap cildin yüzeyine doğru emilir, cildin alt tabakasında birikmiş olan sivilce üst tabakada görünür hale gelebilir. Bu durumda anti akne tozunu kullanmaya devam edin, birkaç gün sonra cildiniz arınacaktır.

Kullanım Şekli ve Dozu

Anti akne tozunun kullanımının başlangıcında, akşamları bir kez olmak üzere, yıkanmış ve iyice kurulanmış akneli, iltihaplı ya da aşırı sebum salgılanan cilt bölgesine, kavanoz içinde bulunan sünger yardımıyla, çok kalın bir tabaka oluşturmayacak şekilde uygulanır. Anti akne tozu sürüldüğünde en az 1 saat olmak üzere ciltte tutulur. Yağlı cilt tipine sahip olanlar bu süreyi biraz daha artırabilir. Daha sonra cilt tekrar iyice temizlenir. Normal ya da kuru cilt tipine sahip olanların cildini temizledikten sonra cilt tiplerine uygun bir nemlendirici kullanmaları tavsiye edilir.
Magic Dust Sipariş Seçenekleri;
1 Adet Magic Dust 
39,90 TL KDV Dahil + 8 TL Kargo Bedeli
2 Adet Magic Dust 
70 TL KDV Dahil + 8 TL Kargo Bedeli Kazancınız: 9,80 TL
3 Adet Magic Dust 
90 TL KDV Dahil + 8 TL Kargo Bedeli Kazancınız: 29,70 TL
4 Adet Magic Dust 
120 TL KDV Dahil Ücretsiz Kargo Kazancınız: 47,60 TL
 

Teşekkür Ederiz
Mail listemize katıldınız.
 Paylaş

     

STEVİA Sağlık Tedavi Vitamin İlaç Medikal Tic. Ltd. Şti.

Selanik Cad. No: 14/C Kızılay Ankara
Tel: 0312 433 40 47
Fax: 0312 433 40 47

Stibio Magic Dust Anti Akne Tozu Stevia Sağlık Tedavi Şirketinin Markasıdır.